JASIO ŽIŽKA – lehký křižník OBRONY NARODOWE.

Jasio Žižka - DER ROTE PILOT Intro | VYPLOUT! | Registrace | Tabulka | FAQ | Kniha návštěv | Zapomenuté ID | Pravidla | Autoři | Aktuality

Aktuality

Zde si můžeš zjistit co obsahuje aktuální verze křižníku a připravit se na případné další. Stejně jako v reálném životě se budeš muset adaptovat na nové situace a verze. Co bylo včera, dnes už platit nemusí. Včera jsi vedl tabulku? A dnes?

11. 12. 07 - Konec se blíží
Všechno jednou končí. Nicméně začne Karnevalowka. Pevně doufáme ve vaší účast! Jinak 13. 12. 07 ve 23:59 bude poslední možnost jak se zapsat do tabulky. Pak bude systém tři dny zmrazen. Oceněno bude prvních 10 kapitánů formou diplomu-osvědčení. Pro první tři jsou hmotné ceny. Kdo si ji nevyzvedne osobně nebo neurčí zástupce, cena padá na dalšího pod ním. Odpovědného zástupce je třeba určit do 14. 12. 07. Jeden (ješte se uvidí který - prostě jeden ze třech) z nejlepších kapitánů, může být vyzván k demonstrační jízdě na projektoru před širokým publikem.

Malá ochutnávka – výřez/detail z osvědčení/diplomu...

1.7 Sendai - půjde o off line křižník umístěný na CD s potiskem křižníku. Limitovaná edice - 3 ks. Bude předán prvním třem kapitánům.

5. 12. 07 - Rozhovor s Vaajou
Rozhovor s legendárním pilotem Vaanjou (Der Rote Pilot).

30. 11. 07 - Co nás čeká
Jak jistě víte, 13. prosince v 23.59 bude uzavřena tabulka, takže kdo dojede později, nebude zapsán. Prvním deseti hráčům bude vystaveno modro-zlaté osvědšení a tři první obdrží věcné ceny a diplomy. Proto prosíme všechny oceněné (a nejen je), aby se dostavili na Karnevalowku, která bude bohatě přeplněna dalším programem.
Zatím první dvě místa plení neznámé postavy a Obrona se na bedně drží jen zásluhou Berky z Pérky (Kuba B.). Předpokládáme, že 13.12 bude na křižníku pěkně vedro, kdy několik nadějných hráčů bude jezdit jak o život... Ať se daří!

1.6 – (NAGARA) vypuštěna 18. 11. 07.
Opraveny správné hodnosti, drobné gr. úpravy. Především byl zakoupen nový hnací agregát „TAKTIK“, který umožňuje lepší úsporu paliva při změnách rychlosti a při výkonu 1/2 nemizí tolik paliva. Opět je výkon 1/1 o malinko náročnější na růst teploty. Vhodnou kombinací těchto rychlostí se lze ve zdraví dostat do Ustky (o občasném vypínání světel křižníku ani nemluvě).
Největší novinkou je ale kulometné dvojče Mitsubishi Type 3. To je umístěné na zadní horní dělové věži. Má fixní náměr (ten lze měnit pouze polohou křižníku). Zásoba střeliva je takřka neomezená. Tato zbraň dokáže spolehlivě likvidovat letouny nepřítele a rozhojnit tak bonusy.

16. 11. 07 - Hodnosti
Náš Sztab námořních operací dostal poměrně ostrou demarši od polské admirality. Jako by nestačil večný brekot soutěžících námořníků jak je složité nenarazit na minu... Jelikož náš Sztab chtěl vyplout s křižníkem co nejdříve, použil do systému hodností, pořadník z pozemního vojska ON. A to byla voda na mlýn polské admirality. Admirał floty Ing. Jochszonek nás nešetřil... Nicméně nyní jsou v tabulce správné epolety (přímo na křižníku budou opraveny později). První v tabulce dostává automaticky nejnižší admirálskou hodnost a to Kontradmirał. Ta je pouze propůjčena do doby kdy setrvá na první příčce. Zároveň byl odňat Řád Bruno Maximus těm námořníkům, kteří mají nedostatečný bonus. Tento nejvyšší řád v jejich případě byl nahrazen nášivkou Dělostřelec-radista specialista. Opět na žádost Admirała floty Ing. Jochszonka.

13. 11. 07 - Rozhovor
Rozhovor s Brunem - zatím nejlepším kapitánem naleznete na stránkách Obrony.

11. 11. 07 - Kárné řády
Již pokročil čas k udělení kárných řádů... Inteligentní kapitán zajisté pochopí, že se této skvrny lze zbavit...

7. 11. 07 - Explorer
Opět přepozorný Vargoszbácsi upozornil na chybu v IE. Dolní příčky tabulky neukazují hráče a hodnost (obrázky). Opraveno, zatím za cenu, že strana není vystředěna :-( bylo by pěkné, kdyby byl jeden funkční prohlížeč s jednotným standardem...

5. 11. 07 - Chyba
Během dne systém nezapisoval výsledky. Došlo k tomu tak, že se změnil kód, který nebyl následně otestován... Nyní by to mělo být ok. Kapitánům se omlouváme. Chybku odhalil hlavní betatester Vargoszbácsi...

1.6– (NAGARA)
Poměrně revoluční verze křižníku. Bude zajištěna interaktivita mezi kapitány. Tedy po doplutí za Ustku si lze po smrti (nepůjde pokud dojedete až na konec) zvolit na kterého svého souseda v tabulce chcete vypustit drtivou dělostřeleckou palbu. Půjde o přibližně 20% najetého bonusu. Ten se odečte od celkového skore nešťastníka. Plánované vypuštění 7. 11. 07. Zatím dáno k ledu.

1.55–1.56a (TATSUTA)
Přidána další grafika pozadí. Typický polský kostelík, maják a více stromů. V poslední verzi byl nasazen levnější kotel, který se však více přehřívá při rychlém chodu. Při splnění mise budeš informován o případných problémech se zápisem mise. Stává se to především když špatně zadáš ID kapitána, či ho ve své vrozené nesoustředěnosti nezadáš vůbec... Vypuštěna 4. 11. 07.

1.5 (TENRYU)
První verze určená pro prosté hráčstvo, opouštějící řady betatesterů. Vypuštěna 2. 11. 07.

© OBRONA NARODOWA
Poslední aktualizace této strany: Út 11. prosinec 2007, 11:46:36 CET
Skocz v goru!

Design by Berry
Internet & Design – manufaktura na vývoj, výrobu a rozvoj webových aplikací.
TOPlist