JASIO ŽIŽKA – lehký křižník OBRONY NARODOWE.

Jasio Žižka - DER ROTE PILOT Intro | VYPLOUT! | Registrace | Tabulka | FAQ | Kniha návštěv | Zapomenuté ID | Pravidla | Autoři | Aktuality

Intro

Koncem měsíce chešvar a začátkem měsíce kislev sedmého roku vlády sv. Anciasze, stvořitele druhé binární básně a pána nad virtuálním prostorem prvního věku, došlo k podivné příhodě.

Obrona Narodowa se rozhodla oživit projekt prvního česko-polského lehkého křižníku Jasio Žižka (čti Jašo Žižka, česky Jan (Honza) Žižka). Tento projekt byl ukončen vzhledem k finančním překážkám (na české straně nebyla vůle vytvořit Velitelství námořnictva, především proto, že pozemní vojsko a letectvo se nechtělo bratrsky podělit o rozpočet s vznikajícím námořnictvem a hamonilo prostředky pro své pancéřové sbory a letouny).

Takto to vypadá na začátku...

Obrona narodowa w Czechii však tento projekt dokončila ve virtuální podobě. Sestrojení křižníku se neobešlo bez složitých příprav a bylo nasazeno několik odborníku na otázky virtuální práce. Avšak největším problémem bylo, kde vzít kapitána křižníku. Kdo bude kapitánem na tak složitém stroji, jakým křižník zajisté je? Sztab Obrony narodowe zjistil, že jediným kapitánem v řadách ON je Czasko Czaskowsi, kapitán fotbalového mužstva ON. To se Sztabu zdálo jako dostatečná záruka úspěchu. Pravda, kvalifikační předpoklady byly spíše zbožným přáním, ale situace si vyžadovala rychlá řešení.

Křižník měl být spuštěn na vodu začátkem měsíce kislev v polském přístavu Kolobrzeg. Bohužel kapitán Czasko záhadně zmizel. Místo tohoto mořského vlčete, byla na palubu křižníku tajnou služnou (Sekcija Skryta) dopravena podivná truhla připomínající rakev. Šef Sekcije, Anton Negr truhlu zapečetil a předal rozkaz k dopravení této zásilky do přístavu Gdaňsk. Truhla měla být předána do rukou Úřadu hlavního exorcisty.

Velení křižníku se ujímá nesourodá dvojice v podání prvního a druhého důstojníka. Ta však v žádném případě nemůže sama splnit tak složitý úkol. Nyní je tedy funkce virtuálního kapitána svěřena tobě.

Ač tě nemůžeme spatřit, věříme v to, že na druhé straně je člověk bez přitroublého pohledu, naopak, člověk inteligentní, bystrý a kreativní. Jen ten může náš křižník dopravit do cíle své cesty. A nejasné tušení nám napovídá, že můžeš zachránit i legendu a neúnavného propagátora amatérského sportu Czaska Czaskowskego od temných sil!

Pokud se zaregistruješ máš možnost později vystoupit z anonymního davu, umístit se v žebříčku, vyhrát a být slavnostně odměněn na Karnevalowce bohatou první cenou + zarámované osvěčení o úspěšném splnění kapitánských testů! Odměněno bude i druhé a třetí místo žebříčku.

Nechť tě Bog Swaty provazí!

Posádka prvního virtuálního křižníku Obrony narodowe Jasio Žižka

VYPLOUT!

© OBRONA NARODOWA
Poslední aktualizace této strany: Ne 28. říjen 2007, 01:40:36 CEST
Skocz v goru!

Design by Berry
Internet & Design – manufaktura na vývoj, výrobu a rozvoj webových aplikací.
TOPlist